První krok: Podívejte se na minutová videa níže

Udělala si z Vás vláda magnetickou nástěnku?

Nejste sami, rádi bychom Vám pomohli. Sami jsme nejpve nevěřili různým zahraničním videím na téma magnetismus po očkování. Bohužel se jich objevuje stále více a více.

Od začátku očkování proti covidu se začal objevovat jev, kdy se lidé stávají tzv. magnetickými, a to nejprve na místě vpichu po injekci a následně každým dalším dnem i jinde na těle, kde jim drží magnet a jiné docela velké kovové předměty. Ne všichni jsou po očkování magnetičtí. Většina našich doktorů tvrdí, že je to absurdní a neumějí si to představit, dokud jim takový pacient nedorazí přímo do ordinace. Jsme ve fázi, kdy se tomu spíš každý podiví, zasměje a svým způsobem je to nové, unikátní a zajímavé. Na druhou stranu, dle našeho názoru, se jedná o výrazné zdravotní riziko, které musí být prozkoumáno. Nelze pokračovat v očkování, dokud výrobci a zdravotní instituce nevysvětlí, jak je to možné.

Jestli bojujeme s virem, tak určitě boj nespočívá v tom, že se necháme zmagnetizovat. I kdyby se to týkalo jen malého procenta lidí, je to záležitost, která je neetická, nemorální a musí být okamžitě zastavena.

Zjistili jste, že jste magnetičtí? Co tedy můžete udělat?

 

Nejsmysluplnější, a zároveň to nejjednodušší, co každý může udělat pro rychlé vyřešení takového problému, je zdokumentované samo-vyšetření. Platí i pro neočkované – faktem ale je, že u očkovaných to začíná místem vpichu. Čím více takových zdokumentovaných samo-vyšetření budeme mít k dispozici, tím rychleji se budou odborníci a zdravotní systémy zabývat vážností této situace. Proto prosíme, pokud jste byli Vy (nebo někdo váš blízký) očkováni proti covidu, vyzkoušejte, zda jste magnetičtí, a pokud ano, nepanikařte a dodejte nám následující:

 1. Nahrajte nám (nejlépe na šířku, ne na výšku) krátké půl minuty až minutové video, ve kterém na sobě nebo na daném člověku zkoušíte na místo vpichu očkované paže přiložit magnet a poté nějaký větší kovový předmět (minci, lžičku, lžíči, kleště, kladívko).
 2. Daný magnet nebo kovový předmět vyzkoušejte i na neočkované paži nebo jiném místě na těle.
 3. Snažte se video udržet krátké bez úvodních proslovů.
 4. Prosíme postiženou osobu, aby ve videu uvedla:
  – Typ očkování (Pfizer, Moderna, apod.)
  – Datum očkování (první a případně i druhé dávky)
  – V průběhu testu komentujte, co děláte (je to proto, aby bylo zcela zřejmé, že se jedná o české občany, nebo cizí občany žijící v Čechách – takové poprosíme o informaci, jak dlouho v ČR žijí)
 5. Váš obličej před zveřejněním ve videu rozostříme, takže budete zveřejněni ANONYMNĚ. Každé video po zaevidování a zveřejnění bude obsahovat text s typem očkovací látky a datem očkování a s pořadovým číslem. Na základě pořadového čísla a emailové adresy, ze které nám video poskytnete, Vás budeme schopni kontaktovat v případě Vašeho zájmu svědčit před komisí nebo soudem o svém magnetismu.
 

Video nám prosím zašlete tímto způsobem:

1. Otevřete si stránku www.uschovna.cz
2. Do pole „Od” napište svůj email
3. Do pole „Komu” napište
4.
Do pole „Zpráva” napište volitelně telefonní kontakt, jméno a příjmení, a informaci, zda jste ochotni magnetismus předvést v rámci šetření před komisí nebo soudem. Náklady na cestovné Vám uhradíme.
5. Další možností, jak se vyhnout cestování, a přitom v klidu splnit, co je potřeba, je dojít si za lékařem a nechat si vystavit lékařské potvrzení o tom, že Vám byl zjištěn magnetismus, a potvrzení nám můžete zaslat samostatně emailem s pořadovým číslem videa, pokud jej budete znát. Pokud ne, zašlete potvrzení jen se jménem.

Děkujeme za Vaši spolupráci!

Tým Kulového blesku